Wat leuk dat jullie gaan werken met de nieuwste versie van Taal Actief! Een methode die kinderen écht laat communiceren. In authentieke communicatiethema’s zoals ‘ik ontmoet’ en ‘ik overleg’ gaan kinderen actief aan de slag met taal. Er wordt een stevige basis gelegd in woordenschat, grammatica en spelling. Bouwstenen die de kinderen meteen kunnen toepassen in hun spreek- en schrijftaken. Zo krijgt taal betekenis! Wil je meer weten over de methode Taal actief? Bekijk dan de website.
Om de overstap naar een nieuwe methode zo soepel mogelijk te maken, hebben we overstapdocument gemaakt. Per jaargroep staat hier de benodigde voorkennis van de groep beschreven. Zo weet je precies
aan welke onderwerpen je mogelijk wat extra aandacht moet besteden om de overstap optimaal te laten verlopen.
Op onderwijsvanmorgen.nl vind je allerlei handige documenten en artikelen. Naast jaarplanningen en overstapdocumenten staan hier ook verschillende
lessuggesties en inspiratieartikelen voor je klaar!
Startwebinar
Volg het startwebinar Taal actief! We laten je zien hoe je met de nieuwe methode aan de slag kunt en beantwoorden meteen je vragen in de chat. Zo kun je direct aan de slag met je eerste les. Het webinar duurt ongeveer 45 minuten. Tip! Kijk met het hele team om snel op weg te kunnen.
Meld je aan